Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player        
Strona Główna Kontakt
O Firmie

Od 1989 roku zajmujemy się importem i dystrybucją w Polsce najwyższej klasy produktów profesjonalnych przeznaczonych dla salonów fryzjerskich
i gabinetów kosmetycznych.

EUREX


Nasza oferta handlowa obejmuje blisko 10.000 artykułów profesjonalnych, w tym: kosmetyków fryzjerskich, preparatów kosmetycznych, mebli i wyposażenia, nożyczek, sprzętu elektrycznego i specjalistycznych urządzeń
oraz akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych.

Dzisiejsza  wysoka pozycja Spółki EUREX na rynku jest owocem ponad 20 letniej konsekwentnej polityki handlowej, której celem jest budowa oferty handlowej opartej na najlepszych markach światowych (L’Oreal Professionnel, Wella, Schwarzkopf, Matrix) oraz pochodzących z własnego, bezpośredniego importu (BaByliss PRO, Matsuzaki, Kiepe, AGV Group, Revlon Professional, Helen Seward, Renee Blanche).

EUREX

Od kilku lat z oferta handlowa z powodzeniem wzbogacana jest o selektywne produkty profesjonalne wprowadzane przez EUREX na polski rynek pod własnymi markami (EstetiQ System, City Line).

Bezpośrednie zaopatrzenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych  prowadzi 10 oddziałów handlowych Spółki EUREX - Centrów Zaopatrzenia Fryzjerstwa - zlokalizowanych w Gliwicach, Bytomiu, Katowicach, Sosnowcu, Bielsku-Białej,  Krakowie, Wałbrzychu,  Lubinie, Wrocławiu i Poznaniu. 

Odrębną jednostką handlową EUREX  jest Hurtownia Centralna, której klientami są firmy handlowe na terenie całej Polski, nabywające produkty profesjonalne z przeznaczeniem do dalszej ich sprzedaży do salonów fryzjerskich
i kosmetycznych w poszczególnych regionach kraju.

 

Poza samodzielną działalnością handlową prowadzoną przez EUREX, Spółka uczestniczy również na zasadach partnerskich (jako wspólnik)  w rozwijaniu dystrybucji selektywnych marek fryzjerskich i kosmetycznych poprzez odrębnie utworzone spółki kapitałowe: RB Polska Sp. z o.o. (marka Renee Blanche); HS Polska Sp. z o.o. (marka Helen Seward); PRO-LOK Sp. z o.o. (marka Revlon Professional); EstetiQ Polska Sp. z o.o. (marki Arco, The Edge, Rosa Graff, EstetiQ System).

EUREX


Odrębnym i stale wzbogacanym obszarem aktywności Spółki jest szeroka oferta profesjonalnych szkoleń z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki profesjonalnej,  prowadzona z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców, w różnych formach edukacyjnych.

Od wielu lat EUREX wykazuje również dużą aktywność w działalności gospodarczej poprzez  udział w organizacjach handlowych oraz strukturach samorządu gospodarczego, wśród których trzeba wymienić: Stowarzyszenie PRO-LOK (Warszawa); Stowarzyszenie Fryzjerów, Kosmetyczek i Wizażystów Polskich POLFRYZ (Poznań) oraz Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową (Gliwice).

 

Spółka EUREX jako pierwsza firma handlowa branży fryzjersko-kosmetycznej w Polsce uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001 : 2000, w zakresie: kompleksowego zaopatrywania salonów fryzjerskich i kosmetycznych w nowoczesne profesjonalne wyroby oraz wiedzę o ich stosowaniu.

EUREX

EUREX Sp. z o.o. 
Siedziba Spółki:  ul. Derkacza 1, 44-100 Gliwice,    
NIP 631-01-01-827, REGON 008012758
KRS Nr 0000026728,  prowadzony przez Sąd Rejonowy w Gliwicach

 EUREX
 
   

statystyka